Директору, головному інженеру та маркшейдеру гірничовидобувного товариства в Кіровоградській області пред’явлено підозру у завданні мільйонних збитків навколишньому середовищу. З’ясувалося, що директор організував незаконне видобування корисних копалин на території родовища, коли дозвіл на цю діяльність був призупинений. Він витягнув землю в промислових масштабах, завдавши значні збитки довкіллю. Правоохоронці кваліфікували ці дії як незаконне та шкідливе для довкілля видобування корисних копалин загальнодержавного значення.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







