Українська тенісистка Еліна Світоліна висловила розчарування через поразку у півфіналі Кубку Біллі Джин Кінг від команди Італії з рахунком 1:2. Вона подякувала за підтримку вболівальникам, визнавши велику відповідальність за результат. Світоліна залишилася позитивно налаштованою і обіцяла повернутися разом з командою сильнішою, ніж коли-небудь.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







