У серпні цього року на Україну було ввезено більше 9 тисяч електромобілів, що вдвічі більше, ніж у той же період минулого року. За даними Державної митної служби, з цих авто майже 2 тисячі були нові, а решта – вживані. Загальна митна вартість електромобілів, що були ввезені, склала майже 8,1 мільярда гривень. Уряд отримав більше 31 мільйона гривень у вигляді митних платежів за ці авто, але компаніям, які ввозили електромобілі, надано понад 1,6 мільярда гривень пільг.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







