У місті Куп’янськ Харківської області залишилося близько 800 мирних жителів, про що повідомив голова районної військової адміністрації Андрій Канашевич. Він заявив, що триває евакуація мешканців, організована волонтерськими групами, ДСНС та поліцією. В місті не працює критична інфраструктура, і відновлення її буде дуже складним. Голова райадміністрації закликав мешканців виїхати з міста, оскільки ситуація дуже серйозна, і невідомо, яка буде зима.
Related
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Автор
admin







