Футбольний клуб Вест Гем припинив співпрацю з нападником Майклом Антоніо, який виступав за команду протягом десяти років. Клуб оголосив про це на своєму офіційному сайті. Після завершення минулого сезону “Молотобійці” та 35-річний гравець прийняли рішення не продовжувати контракт.
Related
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни заборгували банкам рекордні 45 трлн рублів – розвідка
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Капітан аргентинців встановив вражаючу результативну серію на ЧС
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Аргентина здобула перемогу, Колумбія та Португалія обійшлися без голів
Автор
admin







