Футбольний клуб Вест Гем припинив співпрацю з нападником Майклом Антоніо, який виступав за команду протягом десяти років. Клуб оголосив про це на своєму офіційному сайті. Після завершення минулого сезону “Молотобійці” та 35-річний гравець прийняли рішення не продовжувати контракт.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







