Футбольний клуб Динамо з Києва оголосив про те, що віддав одного зі своїх іноземних гравців в оренду. Нідерландський півзахисник Джастін Лонвейк перейшов до клубу Фортуна Сіттард, в якому він вже грав у минулому сезоні на правах оренди від киян. Лонвейк матиме можливість бути викупленим після закінчення терміну оренди.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin







