Україна та США планують запустити три проєкти з видобутку корисних копалин протягом наступних 18 місяців в рамках угоди про надра. Про це повідомила прем’єрміністрка України Юлія Свириденко після розмови з міністром фінансів США Скоттом Бессентом. Також обговорювалося створення американсько-українського інвестиційного фонду відбудови, розширення його мандату для інвестування в оборонну сферу, можливість виробництва українських дронів та закупівлю американської зброї. Також розглядалися санкції проти Росії для зміцнення тиску на неї у зв’язку з війною в Україні.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







