Президент Володимир Зеленський підписав закон, який спрощує умови для розвитку мобільного зв’язку в Україні. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про зміни, які чекають українців. Цей закон має сприяти швидшому будівництву мобільних мереж, щоб до 2030 року 98% населення мали якісний зв’язок. Закон передбачає скорочення строків отримання дозволів на будівництво базових станцій та можливість використовувати пересувні базові станції без ризику демонтажу. Це дозволить поліпшити зв’язок в селах, на трасах та на віддалених територіях країни.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







