Футбольна команда Олександрія підписала нового гравця – Давида Білого, який раніше виховувався у Динамо. Він є талановитим півзахисником. Тепер він буде грати за “Містян” на повноцінній основі. Контракт з футболістом укладено на 3 роки, але фінансові умови угоди залишаються невідомими. Новину про цей трансфер оголосила пресслужба клубу.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







