У Львівській області сталося отруєння у дитячому таборі, в результаті чого постраждали 24 дітей віком від 7 до 17 років. Діти були госпіталізовані з ознаками гострої кишкової інфекції. Поліція відкрила кримінальне провадження за порушення санітарних норм, яке може призвести до штрафу або обмеження волі. Правоохоронці зараз розслідують цю подію, щоб встановити всі обставини справи.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







