Командування медичних сил вирішило частково розбронювати медиків для їх мобілізації за рішенням Ради національної безпеки та оборони. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що вже почато перший етап розбронювання, під час якого медичні працівники розподілені за регіонами для мобілізації. Вони будуть укладати контракти на один рік і служити у Збройних силах. Це дозволить забезпечити ротацію медичних працівників, які будуть призвані до військової служби.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







