Двох російських військовослужбовців визнано винними у вчиненні воєнних злочинів під час окупації селища на Київщині. Їм призначено по 12 років ув’язнення. Вони були члени 6-го танкового полку 90-ої танкової дивізії центрального військового округу Росії. Вони незаконно утримували в полоні місцевого мешканця, якого побили, примушували до праці і тримали під вартою. Також засуджені вчинили насильство над вагітною жінкою, що призвело до втрати її дитини. Ще троє мирних жителів стали жертвами фізичного та психологічного насильства, пограбувань та залякувань. Вирок було винесено у їх відсутність, а відбуватимуть покарання з дня їх фактичного затримання.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







