Міністр енергетики України Герман Галущенко під час засідання у Верховній Раді повідомив, що російська армія відновила масштабні атаки на енергетичну інфраструктуру країни. Наразі електропостачання не знаходиться під загрозою, але ситуація може змінитися. Галущенко зазначив, що атаки стаються щоденно в прифронтових регіонах, що може негативно позначитися на роботі енергосистеми. Він підкреслив, що відновлення масованих ударів може значно вплинути на генерацію, передачу та розподіл електроенергії в країні.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin







