Французька федерація хокею оголосила про участь збірних Франції на зимових Олімпійських іграх-2026 у Мілані. Збірні зможуть взяти участь через відсутність Росії. Чоловіча команда зіграє з Канадою, Швейцарією та Чехією, а жіноча – з Німеччиною, Швецією, Японією та Італією. Це перше виступ збірних Франції на Олімпіаді з 2002 року для чоловічої команди та взагалі у історії для жіночої.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







