Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що Росія атакувала столицю ракетою, яка містила касетні боєприпаси. Ці снаряди призначені для максимального ураження цивільного населення. Нацполіція виявила залишки касетних боєприпасів на Нивках. Кличко наголосив, що такі обстріли мирного міста є геноцидом, оскільки їх мета – завдати максимальної шкоди людям.
Related
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Автор
admin







