Український захисник Ілля Забарний поділився своїми враженнями після перемоги у матчі проти Нової Зеландії з рахунком 2:1. Зазначивши, що дуже втомився, він висловив радість з результату гри. Забарний вийшов на поле як капітан і признав, що завжди мріяв про це. Гравець назвав це великою гордістю і підкреслив, що буде працювати ще наполегливіше, щоб допомагати національній команді.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







