Форвард ФК Лестер Сіті, Джеймі Варді, висловив своє розчарування у своїй команді через неудачний сезон. Варді написав у своєму Instagram, що він відчуває гнів і смуток через провалений сезон, визнаючи, що це було жалюгідно і соромно. Він також вибачився перед вболівальниками за такий результат і обіцяв виправити ситуацію в майбутньому.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







