Укренерго повідомило, що на кінець робочого тижня в Україні споживання електроенергії стабілізувалося на рівні, що відповідає звичайним показникам для цього сезону. Після масованих ракетно-дронових атак з боку Росії енергетики продовжують відновлювальні роботи на енергооб’єктах. У зв’язку з цим, рекомендується зберігати активне енергоспоживання на денний час, особливо в період з 10:00 до 18:00, коли працюють сонячні електростанції.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







