У двох українок, Валентини Кісіль та Христини Бородіної, вдалося вибороти призові місця на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Кишиневі. Кісіль здобула “бронзу” у ривку та за сумою двоборства, а Бородіна посіла друге місце в поштовху. Українська збірна в цілому виборола 13 медалей на цих змаганнях, в тому числі одне золото, п’ять срібних та сім бронзових нагород. Змагання триватимуть до 21 квітня, а також варто відзначити успіх веслувальниці Ус, яка теж виборола дві “бронзи” на рейтингових змаганнях.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







