Українська жіноча збірна з волейболу перемогла команду з Чорногорії у матчі Золотої Євроліги. Українки виграли матч з рахунком 3:1, виграючи третю та четверту партії з великою перевагою. Після цієї перемоги вони тепер ділять лідерство з Румунією та Словенією, у всіх команд по 6 очок. Наступний матч українська команда зіграє проти Португалії 6 червня.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







