Українські розвідники на сході країни виявили і допомогли знищити російський зенітний ракетний комплекс Тор-М2, вартістю близько 25 мільйонів доларів. Цю інформацію оприлюднила пресслужба оперативно-стратегічного угрупування військ Хортиця. Завдяки діям артрозвідників бригади Чорний ліс вдалося виявити та здійснити удар по ворожому комплексу. Знищення цього зразка озброєння ворога суттєво позбавить його потужностей на тривалий час. Зазначимо, що Тор-М2 використовується для захисту стратегічних об’єктів та підрозділів від повітряних та ракетних загроз.
Related
Опублікувати у
Відео
🇺🇦28 червня 1996 року Україна отримала свій Основний Закон — Конституцію.
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни заборгували банкам рекордні 45 трлн рублів – розвідка
Автор
admin







