Національний банк України продовжує продавати валюту на рекордному рівні, щоб підтримати стабільність на міжбанківському валютному ринку. За останній тиждень було продано понад 1 мільярд доларів, що є третім за обсягом за цей рік. Загалом за шість місяців Нацбанк продав понад 22 мільярди доларів, не купуючи валюту. Регулятор забезпечує попит на ринку за рахунок власних резервів.







