У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС

У п’ятницю ввечері російські військові атакували місто Запоріжжя. Внаслідок цього виникла пожежа на автозаправній станції та на одному з підприємств, а також пошкодження у житловому районі. Голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежу на підприємстві спричинив російський безпілотник, проте без постраждалих. Також була зафіксована пожежа на АЗС та пошкодження житлового будинку, де, можливо, постраждала одна людина. Федоров також попередив про можливість застосування керованих авіаційних бомб і нові вибухи у місті.