Оман повідомив європейських чиновників, що повернення до довоєнних умов в Ормузькій протоці неможливе. Вони розглядають можливість введення плати за послуги, такі як ліквідація забруднень у протоці або навігаційна допомога. Чи всі такі збори будуть обов’язковими, поки що невідомо. Європа, США та інші країни стурбовані, що Оман спільно з Іраном може впровадити платний прохід через Ормузьку протоку. Президент Франції Макрон зустрінеться з лідером Оману для обговорення питань безпеки морських маршрутів через протоку.







