Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через необхідність збільшення квоти на видобуток нафти. Країна хоче збільшити свій видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через незгоду по квотам і планують збільшити виробництво нафти. ОАЕ мають резервні потужності для збільшення видобутку, що допоможе компенсувати втрати від війни та інвестувати у розвиток.
Related
Опублікувати у
Новини світу
ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту
Автор
admin







