Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через російські удари по об’єктах електромереж. Укренерго повідомило про знеструмлення в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Зараз тривають аварійно-відновлювальні роботи. Загалом споживання електроенергії збільшилося на 3,7%, що пояснюється спекотною погодою, яка змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносити активне споживання на денний час та уникати включення декількох потужних електроприладів одночасно у вечірні години.







