На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

На кордоні з Румунією було відкрито новий маршрут для туристичних автобусів через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. До 1 вересня автобусам будь-яких розмірів дозволено проїзд через цей пункт. Таке рішення ухвалила Держприкордонслужба, оголосивши про це у Telegram-каналі. Це дозвіл на тимчасове спрощення процедур прикордонного контролю, щоб полегшити рух туристичних автобусів у Чернівецькій області. Проте дозволено їздити через пункт пропуску лише в один бік – на виїзд з України. Водії повинні зареєструватися у системі “Є-черга” та прибути у вказаний час. Такі заходи призначені для покращення організації руху на українсько-румунському кордоні. Крім того, раніше через ремонт мосту Тиси обмежували рух через пункт пропуску “Солотвино – Сігету-Мармацієй”, а також на кордоні з Польщею випробовують мобільні скануючі системи зі штучним інтелектом.