На Івано-Франківщині правоохоронці виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. За даними слідства, державі завдали збитків у розмірі понад 15 мільйонів гривень. Головною організаторкою цієї схеми була заступниця директорки закладу, яка залучила ще чотирьох осіб до цих дій. Протягом п’яти років у санаторії було фіктивно працевлаштовано 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Головна організаторка використовувала свій досвід для контролю фінансових операцій та документообігу, а інші учасники схеми допомагали в оформленні особових справ та нарахуванні зарплати. Частина “працівників” була родичами організаторки. П’ять жінок було оголошено підозрюваними, їм встановлено запобіжні заходи. Суд визначив заставу у великій сумі. Досудове розслідування триває.
Related
Опублікувати у
Новини України
На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації
Автор
admin







