Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні зранку російський безпілотник здійснив напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми. Внаслідок цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров підтвердив цю інформацію, додаючи, що російські війська систематично обстрілюють автозаправні станції в області. Наслідки цієї атаки наразі встановлюються.