Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі організували шахрайську схему, якою намагались заволодіти бюджетними коштами, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони імітували проведення робіт на територіях, які вже були розміновані раніше, і навіть підкладали боєприпаси, щоб створити вигляд робіт з розмінування. За цією схемою вдалося виглядати, що було розмінувано понад 820 гектарів земель. Наразі поліція повідомила про підозру шести учасникам цієї шахраїської діяльності, які можуть бути позбавлені волі на до 12 років, а також позбавлені права обіймати певні посади.