Кілька районів Києва залишилися без світла

У центрі Києва сьогодні вранці сталися перебої з електропостачанням в деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі, а потім проблеми поширились на правий берег. Мешканці Дніпровського та Дарницького районів стали першими, хто залишився без електрики, а пізніше ситуація погіршилася й у Голосіївському районі. Також через відсутність світла тимчасово зупинено рух фунікулера. Наразі місцеві влади працюють над відновленням електропостачання для усунення цих неприємностей.