Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що не існує легких суперників у таких турнірах, і всі команди є дуже сильними. Динамо зіграє в першому раунді з Університатею Клуж і відноситься до цього суперника з повагою. Тренер підкреслив, що головна увага команди буде зосереджена на власній підготовці та готовності до поєдинків. Він наголосив на важливості готовності перемагати будь-якого суперника і підготовці команди до високого рівня конкуренції. Костюк також зазначив, що команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника, але не змінюватиме основні принципи підготовки.