У Київській області розглядатимуть справу 63-річної жінки, яку звинувачують у вбивстві свого тижневого онука. Жінка залишилася наодинці з малюком, під впливом алкоголю нанесла йому серйозні травми та поклала в ліжко, де дитина померла. Вона зараз перебуває під вартою, а обвинувачення може призвести до 15 років ув’язнення за умисне вбивство з особливою жорстокістю.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







