У понеділок в Україні застосовуватимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Про це повідомило Укренерго у неділю, 29 березня. Укренерго Як зазначається, причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
Водночас ситуація в енергосистемі може змінитися.
“Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні”, – зазначили у компанії.
Також в Укренерго закликали до ощадливого споживання електроенергії.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







